Mini podsumowanie roku 2017 i ogromne podziękowania

podsumowanie-roku-2017-i-podziekowania

Rok 2017 był dla mnie bardzo istotny, bardzo przełomowy i bardzo rozwojowy. Przede wszystkim podjęłam ważną dla siebie decyzję o tym, że chcę już tak ostatecznie i z pewnością związać się zawodowo ze ślubami, weselami i przyjęciami, z ich upiększaniem i organizacją. Po za tym zyskałam tytuł florystyki, konsultantki ślubnej i ten najważniejszy… czyli żony. A z wyjątkowych chwil 2017 roku zapamiętam błogosławieństwo udzielone nam osobiście przez Papieża.

 

Sporo się działo, ale równie sporo też się nie zadziało. Przede wszystkim nie rozwinęłam bloga w takim stopniu w jakim chciałam. Niektórych pomysłów i projektów kompletnie nie udało mi się wprowadzić i tego żałuję najbardziej. Ale mam nadzieję, że przyszły rok będzie blogowo znacznie lepszy.

rok 2017

Generalnie nie lubię wielkich podsumowań i rocznych rozliczeń, więc daleka jestem od ich robienia. Ale są dwie rzeczy, które idealnie opisują ten rok i które od razu przyszły mi na myśl.

Pierwsza to słowa, które przewijały się przez cały rok i które mam wrażenie stały się moim hasłem tego roku: „nie mam czasu!”. Ten kto w jakiś tam nieco większy sposób spędził ze mną ten rok, pewnie się teraz śmieje, bo wie i przypomina sobie, że faktycznie ciągle to powtarzałam. Cóż tak właśnie było i mam tylko nadzieję, że w kolejnym roku będzie inaczej.

Druga to Wy, Czytelnicy, Obserwatorzy i przecudne Pary Młode, które w tym roku nam zaufały i powierzyły oprawę swojego ślubu i wesela.

Was drodzy czytelnicy i obserwatorzy w większości nie znam. Niektórzy z Was lajkowali lub komentowali, inni pisali by się poradzić lub pochwalić, co było mega miłe. Z niektórymi wywiązała się ciekawa współpraca, a z innymi luźna osobista rozmowa. Wszystko to było dla mnie bardzo ważne i bardzo fajne, dzięki czemu zapamiętam to na długo. Fajnie, że byliście, fajnie, że jesteście i mam nadzieję, że będziecie!

Wam, kochane moje Pary Młode dziękuję, a właściwie dziękujemy razem z całą ekipą za ten rok najbardziej. Przede wszystkim za to, że byliście i że zaufaliście. To Wy pozwoliliście mi poszerzyć horyzonty i dodaliście skrzydeł. Was, Wasze uśmiechy i daty Waszych ślubów będę mieć w pamięci zawsze! Fajnie, że byliście, fajnie, że jesteście i mam nadzieję, że będziecie!

Jak już tak jesteśmy przy podziękowaniach, to dziękujemy też wszystkim usługodawcom, z którymi w mniejszym lub większym stopniu w tym roku współpracowaliśmy. Trafialiśmy na naprawdę fajnych i mega pozytywnych ludzi. Fajnie, że byliście, fajnie, że jesteście i mam nadzieję, że będziecie!

Wielkie dzięki za ten rok! Jesteście cudowni i mam nadzieję, że będziecie z nami też w przyszłym roku!

Szczęśliwego 2018!!

Share:

1 Comment

  1. mgdalen

    Droga siostra, w 2018 rok życzę Ci abyś zrealizowała jak najwięcej celów, które masz zapisane w tajemniczym kajeciku.

    31 . gru . 2017

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *