Współpraca

 

amozewkolorze współpraca

Mam na imię Monika i jestem autorką tego bloga. Właściwie prowadzę go samodzielnie, jednak zakulisowo wspiera mnie w tym Mateusz – mój mąż. Większość pomysłów i projektów DIY opisywanych przeze mnie na blogu realizujemy wspólnie, więc niewątpliwie jest On, choć nie bezpośrednio, współtwórcą tego miejsca.

 

amozewkolorze współpraca

Nasz blog jest młodym, intensywnie i bardzo twórczo rozwijającym się blogiem ślubnym. Po za ciekawymi poradami, inspiracjami oraz projektami DIY, znajdują się tu również moje, w pełni subiektywne przemyślenia i rozważania, nie tylko związane z tematyką typowo ślubną, ale także z narzeczeństwem, małżeństwem oraz relacjami rodzinnymi.

Ten blog to miejsce przede wszystkim dla przyszłych Par Młodych, które przygotowują się do swojego ślubu i wesela. Jest on dla nich źródłem:

 • ślubnych porad, inspiracji oraz trendów;
 • oryginalnych i ciekawych projektów DIY,
 • oraz motywacji do organizacji wesela po swojemu, takiego które nie będzie kalką tysiąca innych wesel, a uroczystością faktycznie odzwierciedlającą Parę Młodą, ich styl życia, pasje i charakter.

Ale nie tylko!

To również miejsce dla różnych firm, pracowni i dostawców z branży ślubnej. Oni również znajdą tutaj sporo inspiracji oraz ciekawych pomysłów i ślubnych rozwiązań.

 

amozewkolorze współpraca

Ona. Monika. Typowy Samouk i typowa Zosia Samosia. Nie odpuszcza dopóki nie osiągnie celu. Perfekcjonistka i minimalistka w jednym. Florystka marząca o własnej uprawie kwiatów. Miłośniczka projektów DIY.

On. Mateusz. Dla żony zrobi wszystko. Uwielbia spełniać jej marzenia. Od razu rusza do działania. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Marketingowiec i stolarz w jednym. Miłośnik prowadzenia auta. Gadżeciarz.

Oni. Monika i Mateusz. M&M. Młode Małżeństwo. Nie wyobrażają sobie życia w wielkim mieście. Razem są w stanie zrobić wszystko. Prowadzą pracownię, która organizuje i dekoruje śluby, wesela oraz inne przyjęcia i uroczystości.

 

amozewkolorze współpraca

amozewkolorze współpraca

 

amozewkolorze współpraca

Jesteśmy otwarci na każdą fajną formę współpracy. Chętnie zrealizujemy Wasze pomysły i propozycje, także te nietypowe.

Z naszych propozycji, współpracę możemy zrealizować poprzez:

 • Wpis lub serię wpisów promujących Twój produkt, usługę lub obiekt (np. dodatki ślubne, salę weselną, salon sukien ślubnych, pracownię dekoratorską);
 • Przeprowadzenie konkursu;
 • Poradnik DIY z wykorzystaniem Twojego produktu;
 • Fotorelację z wydarzenia;
 • Warsztaty, na przykład z zakresu DIY, florystyki lub dekoracji;
 • Reklamę w postaci banerów na stronie bloga;
 • Test produktu;
 • recenzję produktu, usługi lub obiektu  (np. dodatków ślubnych, salonu sukien ślubnych, sali weselnej);

 

Dodatkowo, każdy wpis sponsorowany oraz każdą podejmowaną współpracę promujemy w naszych social mediach. Możesz nas znaleźć na Facebooku, Instargramie, Pintereście oraz Zszywce.

Jesteśmy otwarci na różnych partnerów biznesowych, których działalność wpisuje się w tematykę naszej strony. Mogą to być zarówno firmy z branży ślubnej i dekoratorskiej, jak i różnego rodzaju firmy, sklepy i butiki oferujące akcesoria, ubrania, dodatki i dekoracje do wnętrz.

 

Współpracujmy! Działając wspólnie możemy stworzyć naprawdę co fajnego i ciekawego.

 

amozewkolorze współpraca

Napisz do nas na amozewkolorze@wp.pl

Na wiadomości odpowiadamy w ciągu maksymalnie 48 godzin.