Poznaj mnie

Cześć, miło Cie tu gościć.

Jeśli tu jesteś to znaczy, że nie trafiłeś tu przez przypadek. Strzelam, że czymś Cię zainspirowałam lub zaciekawiłam i po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o blogu, o mnie, o ślubach. Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję, że będziesz wpadać do mnie częściej.

Jeśli jesteś narzeczonym, narzeczoną lub po prostu osobą przygotowującą się do ślubu to witaj w klubie. Jesteśmy w tym samym punkcie życia, jakim jest organizacja ślubu i wesela oraz tworzenie kolejnego, całkiem nowego i fajnego fragmentu życia, jakim jest życie we dwójkę.

Jeśli jesteś osobą działającą w branży ślubnej, poszukującą weselnych inspiracji i nowych pomysłów to również witaj w klubie. Co prawda w całkiem innym klubie niż ten poprzedni, ale wcale nie gorszym. Jako osoba zajmującą się upiększaniem ślubów i wesel wciąż poszukuję nowych pomysłów i inspiracji, więc może i Ciebie coś zaciekawi.

Co znajdziecie na blogu?

Kwiaty, całkiem sporo kwiatów;

Dużo projektów DIY i jeszcze więcej weselnych inspiracji;

Nieco nowych pomysłów, zarówno tych bardziej tradycyjnych jak i tych całkiem alternatywnych;

Troszkę opowiastek o mnie i o moim narzeczonym, o naszym ślubie oraz podejściu do niektórych spraw weselnych;

Będzie też nieco o małżeństwie, o związkach i o miłości.

Coś o mnie

Zawsze mam problem z powiedzeniem kilku słów o sobie. Nigdy nie wiem co powinnam powiedzieć, bo nie wiem co w moim życiu jest najciekawsze, najważniejsze i najbardziej warte uwagi. Czy to, że właśnie jestem u końcu studiów magisterskich z ekoenergetyki, w której nie zamierzam pracować? Czy to, że moją bliską „koleżanką” jest maszyna do szycia i, że szyję torby z filcu? Czy to, że postanowiłam wykorzystać swoje zwinne paluszki do tworzenia pięknych ślubów i wesel? A może to, że od ponad dwóch lat mam cudownego narzeczonego Mateusza, jestem szczęśliwa i powoli zaczynam żyć tak jak zawsze o tym marzyłam?

Nie wiem.

Wiem za to, że niedługo (bo już w maju) część tego, co napisałam wyżej stanie się nieaktualna, łącznie z moim nazwiskiem, ale póki co nazywam się Monika Urbańska i jestem autorką bloga A może w kolorze.

Rozgość się bo nie może Cie tutaj zabraknąć.

Chętnie poznam Cie bliżej, może coś doradzę lub pomogę. Jeśli chcesz napisz do mnie meila (amozewkolorze@wp.pl) lub wiadomość na facebooku.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *