Konsultancie ślubny, kim jesteś? #1

konsultancie-slubny-jestes-1

Konsultant ślubny, niczym wedding planner z typowych amerykańskich filmów romantycznych, staje się w Polsce osobą bez której impreza zwana weselem nie ma szans się udać.

No dobra może nie będę przesadzać, wesele bez doradcy weselnego może być równie cudowne i piękne, ale fakt, że usługi konsultanta ślubnego są coraz popularniejsze jest faktem nie do podważenia. I choć wiele Par Młodych w ogóle nie wie jeszcze o istnieniu takiego zawodu to zaczyna on już powoli odnosić sukces w branży ślubnej.

No ok. W takim razie kim jest ten cały konsultant ślubny?

Konsultant ślubny to osoba, która odciąży Was i Waszych najbliższych w ślubnych przygotowaniach.

Konsultant ślubny to ktoś, kto sprawia, że Wasi rodzice, rodzeństwo i świadkowie mają czas na odpowiednie przygotowanie się na uroczystość. To oni przejmują ich obowiązki w przeddzień i w dniu ślubu, tak by Wasi najbliżsi byli wypoczęci, uśmiechnięci i by nie musieli się o nic zamartwiać.

Konsultant ślubny to koordynator, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem Waszego wesela i ściąga z Was organizacyjny stres (z tym uczuciowym musicie uporać się sami).

Konsultant ślubny to realizator Waszych ślubnych pomysłów i wizji. Jego zadaniem jest spełnianie Waszych marzeń.

Konsultant ślubny to Wasza prawa ręka, a jak wiadomo bez prawej ręki ciężko cokolwiek zrobić.

Konsultant ślubny to ktoś, kto nie pozwoli Wam się bać i stresować o to, że o czymś zapomnieliście lub coś przeoczyliście, ktoś kto będzie weselnym pogotowiem w nieoczekiwanych sytuacjach, ktoś kto pozwoli Waszym najbliższym czuć się jak goście, a nie jak organizatorzy, ktoś kto w dniu wesela zajmie się wszystkim, a Wam pozwoli się zrelaksować i spokojnie przygotować do nowej życiowej roli.


Dzisiejszy post jest pierwszym postem w temacie organizacji wesela przez konsultanta ślubnego. Już niedługo możecie spodziewać się kolejnego wpisu, w którym będzie trochę o zadaniach, których realizację można powierzyć konsultantowi ślubnemu oraz trochę o zakresie jego działania.

Zapisz

Share:

1 Comment

  1. Konsultancie ślubny - co możesz dla nas zrobić? #2 - A może w kolorze - blog

    […] pierwszym wpisie dotyczącym konsultanta ślubnego (<<klik>>) pisałam o tym kim on jest i co dzięki niemu możemy zyskać. Dziś mam dla Was kilka słów o […]

    25 . Paź . 2016

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *