LOVE – stwórz własną miłość

Pierwszy w Polsce poradnik o tym jak samemu zrobić świecący

napis LOVE!

 

Gdy razem z Mateuszem, moim (już) mężem, zabieraliśmy się za zrobienie napisu LOVE, nie wiedzieliśmy właściwie nic na temat tego jak go wykonać. Byliśmy kompletnie, całkowicie, totalnie zieloni. Ale na szczęście moja upartość i chęć posiadania napisu oraz Mateusza zawziętość i motywacja okazały się być tym czego potrzebowaliśmy.

Jego wykonanie zaczęliśmy nie mając żadnego planu. Za każdym razem kiedy zastanawialiśmy się co dalej, powtarzaliśmy sobie, że coś się wymyśli i za każdym razem udawało się to coś wymyślić.

Nie napiszę Wam, że zrobienie takiego napisu po raz pierwszy jest super łatwe. Nie napiszę Wam, że robi się go szybko. Nie napiszę Wam również tego, że nawet jeśli będziecie korzystać z mojego poradnika i robić identyczny napis to nie napotkacie na żadne trudności.

Napiszę Wam za to, że taki świecący napis LOVE może zrobić każdy, że jego wykonanie daje ogrom satysfakcji i, że żeby tego dokonać nie potrzebujecie żądnych profesjonalnych narzędzi lub maszyn. Jedyne czego potrzebujecie to zaangażowania, precyzji i duuuużo cierpliwości.

Niżej znajdziecie dwie części tutorialu pokazującego i obrazującego samodzielne wykonanie świecącego napisu LOVE.
 

Z pierwszej części dowiecie się z czego i jak zrobić litery, jakich narzędzi użyć i co wykorzystać do obudowania liter. W drugiej znajdziecie obszerny opis wykonania części elektrycznej napisu. Zaglądając do niej na pewno dostaniecie odpowiedź na pytania o to jakich elementów potrzebujecie, jak połączyć ze sobą oprawki i jakich żarówek użyć.

 

no to do dzieła!
 

A jeśli faktycznie podejmiecie się tego wyzwania i postanowicie uparcie i cierpliwie tworzyć samodzielnie napis LOVE to będzie mi bardzo miło jeśli dacie mi o tym znać w wiadomości na Facebooku lub meilowo. Chętnie dowiem się jak Wam idzie i czy macie jakieś trudności. Jeśli będziecie mieć jakiekolwiek pytania koniecznie odwiedźcie zakładkę ‚Kontakt’ i wypełnijcie tych kilka okienek formularza kontaktowego 🙂

 

LOVE
#1
LOVE
#2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz