Galeria świecących napisów

 

Ponad rok temu podzieliłam się z Wami wpisami o tym jak samemu zrobić świecący napis LOVE. Wpisami, które okazały się jednymi z tych najczęściej odwiedzanych i czytanych.

I od ponad roku dostaję od Was mnóstwo wiadomości, komentarzy, pytań i podziękowań. Niektórzy z Was dzielili się ze mną swoimi trudnościami lub wysyłali zdjęcia z poszczególnych etapów tworzenia.

Jedni całkowicie odwzorowywali nasz napis, inni go nieco zmieniali, a jeszcze inni wprowadzali swoje pomysły i rozwiązania.

Jestem pod wrażeniem tego co stworzyliście. Wielokrotnie, oglądając przesłane przez Was zdjęcia, ze zdziwienia oczy powiększały mi się dwukrotnie, szczęka opadała, a jedyne słowo jakie byłam w stanie wypowiedzieć to „WOW”!

A wiem, że przecież nie widziałam wszystkich napisów jakie powstały z przynajmniej małą pomocą mojego tutorialu. Wiem, że nie wszyscy do mnie pisali, opowiadali, przesyłali zdjęcia. Nie wszyscy się chwalili.

I teraz chcę to zmienić!

Chcę żebyście pokazali swoje napisy.

Będzie mi bardzo miło, jeśli podzielicie się ze mną i z moimi czytelnikami tym co udało Wam się samodzielnie stworzyć. Nie muszą to być wyłącznie napisy LOVE. Mogą to być jakiekolwiek inne napisy, inicjały, cyferki, serca lub inne znaki. Ważne jest tylko to by to co stworzyliście, choć w małym stopniu powstało za pomocą lub na podstawie mojego opisu.

Poniżej zajdziecie wszelkie informacje odnośnie dołączenia do naszej galerii. Jeśli będziecie mieć jakiekolwiek pytania, piszcie na adres amozewkolorze@wp.pl

 

galeria świecących napisów

Zasady

Zasady przesyłania zdjęć

 1. Chcąc podzielić się z nami swoimi napisami, koniecznie musicie przesłać nam zdjęcia oraz krótki opis.
 2. Maksymalnie chcielibyśmy od Was 5 zdjęć (oczywiście może być mniej). Ale jeśli chcielibyście pokazać na przykład zdjęcia z poszczególnych etapów powstawania napisu i byłoby ich więcej niż te maksymalne 5 fotek to rozumiemy.
 3. Zdjęcia muszą być w miarę dobrej jakości. Tak by wszystko na nich było dobrze widoczne. Mogą to być zdjęcia zarówno Waszego autorstwa, jak i te wykonane przez fotografów (możecie podać ich imię i nazwisko, nazwę firmy lub link do ich strony lub fanpage, tak byśmy mogli ich oznaczyć).
 4. W opisie zawrzyjcie imię (lub imiona) wykonawców oraz miejscowość lub region z jakiego jesteście. Po za tym opiszcie też Wasz napis (jego rozmiary, oświetlenie, materiał z jakiego go wykonaliście, itp). Możecie też napisać kilka zdań dlaczego zdecydowaliście się go wykonać, czy mój opis Wam pomógł, czy mieliście jakieś trudności, co dalej z nim robicie (sprzedajecie, wypożyczacie, …).
 5. Opis najlepiej przesyłajcie jako dokument Word.
 6. Opis nie musi być długi. Wystarczą dwa, trzy zdania.
 7. Wasze opisy i zdjęcia przesyłajcie na adres pocztowy amozewkolorze@wp.pl
 8. Pamiętajcie, że przesyłając swoje opisy i zdjęcia wyrażacie zgodę na ich publikację na blogu oraz w mediach społecznościowych (oczywiście z odpowiednim podpisem autorów)

Zasady publikacji w galerii świecących napisów

 1. Wszystkie przesłane przez Was zdjęcia zostaną opublikowane na blogu (pod warunkiem, że będą dobrej jakości i będą przedstawiać prace zgodne z przesłaniem galerii).
 2. Przesłane przez Was opisy przed publikacją są sprawdzane pod względem poprawności stylistycznej i ortograficznej. Jeśli byłoby coś nie tak, to zastrzegam sobie prawo do wprowadzenia drobnych poprawek (oczywiście bez zmiany kontekstu tekstu).
 3. Oczywiście publikacja jest darmowa i nie wiąże się z wypłaceniem jakiegokolwiek honorarium. Ale być może w przyszłości zrobimy jakiś plebiscyt lub sami wybierzemy napis/zdjęcie/opis, które najbardziej nas lub czytelników urzekły i wtedy pewnie możecie liczyć na jakąś nagrodę z naszej strony.

 

To co, pokażecie swoje cudeńka?

Zapisz

Zapisz