Idealny prezent dla każdej narzeczonej

wasz-piekny-slub

Hej Wam. Mamy już końcówkę listopada, a wszechobecne w Internecie i telewizji reklamy jasno dają do zrozumienia, że powoli zbliżają się Święta. Powoli? One właściwie nadchodzą już coraz większymi i szybszymi krokami, a niedługo rozpoczną swój maraton. Warto więc zacząć główkować nad prezentami dla najbliższych, no chyba, że macie je już kupione lub zamówione przez Internet. W każdym bądź razie jeśli wśród obdarowywanych przez Was osób jest świeżo upieczona narzeczona, wychodząca niedługo za mąż Panna Młoda, fotograf weselny czy też właścicielka pracowni florystycznej lub dekoratorskiej, a Wy nie macie jeszcze pomysłu na prezent dla niej to mam dla Was coś co będzie strzałem w dziesiątkę!

Przepięknie ilustrowana, pełna inspiracji i porad, obszerna i magiczna książka „Wasz piękny Ślub”!

wasz-piekny-slub

Jest to już druga książka wydana przez autorkę najlepszego bloga ślubnego Bridelle (pierwsza książka Bridelle Style zawierała w sobie wyłącznie sesje stylizowane uzupełnione licznymi poradami).

czy na pewno warto?

Książkę „Wasz piękny ślub” naprawdę warto mieć. A właściwie trzeba ją mieć! Choć powiem szczerze, że nie od początku tak uważałam. A to wszystko dlatego, że w dniu, w którym do mnie przyszła nie miałam zbyt wiele czasu na jej czytanie, ale wzięłam ją do ręki i zaczęłam przeglądać. A wiecie co oznacza i jak wygląda „przeglądanie” książki, tym bardziej przy braku czasu? Tak, dokładnie tak, zaczęłam po prostu przerzucać strony, pomijając wszelki znajdujący się tam tekst i pomijając wszelkie komentarze do zdjęć. Po prostu oglądałam tylko znajdujące się w niej zdjęcia, a że książka składa się głównie z reportaży z polskich ślubów, które odbyły się w przeciągu trzech ostatnich lat, to moja reakcja mogła być tylko jedna. Najnormalniej w świecie stwierdziłam, że przecież te zdjęcia bez problemu można zobaczyć w Internecie, i że właściwie około trzy czwarte tych ślubów już skrupulatnie przejrzałam po kilka razy, bo Internet i blogi ślubne często je pokazywały i nie dały o nich zapomnieć.

wasz-piekny-slub

Prawdziwa, magiczna, inna

Ale wiecie co, jak tylko zaczęłam tę książkę CZYTAĆ, to moja opinia zmieniała się całkowicie. Bo to właśnie te wszystkie komentarze do zdjęć, wypowiedzi Pary Młodej i opisy są kluczowe w tej książce. One pozwalają poznać historię Pary Młodej, ich przygotowania, ich opinie, pozwalają razem z nimi przeżyć raz jeszcze ten dzień.

Poza tym to właśnie z opisów można dowiedzieć się o różnych pomysłach Pary Młodej, o tym jak poradziła sobie ona z takim, a takim problemem, jak rozwiązała taką, a taką kwestię. Tego nie dowiecie się oglądając wyłącznie zdjęcia! I to w tej książce jest najfajniejsze – prywatne (i co najważniejsze praktyczne) porady, przeżycia i historie Par Młodych, które odważyły się zorganizować ten dzień, nie tyle inaczej, co po swojemu. Te wszystkie opowieści dają siłę do organizacji tego dnia według własnych pomysłów i pokazują, że „odmiennie” i „po swojemu” wcale nie musi oznaczać „drogo”.

wasz-piekny-slub

„Wasz piękny ślub” skrywa w sobie naprawdę wiele

Poza prawdziwymi, realnymi ślubami, w tej książce znajdziecie również sześć sesji stylizowanych, które mogą stać się Waszą inspiracją, wskazówki konsultanta ślubnego, porady jak zaoszczędzić na organizacji wesela, jakie dekoracje wykorzystać, co możecie zrobić sami, jakie kwiaty wybrać w poszczególnych porach roku, jakie są najpopularniejsze style ślubne, co podarować gościom, jak zorganizować ślub w plenerze i wiele innych przydatnych informacji.

Z pewnością zachwyci ona każdą narzeczoną i przyda się podczas planowania ślubu. Z pewnością będzie też doskonałym źródłem inspiracji i pomysłów dla każdej konsultantki ślubnej i dekoratorki.

Gdzie kupić?

Książkę „Wasz piękny ślub” możecie zakupić przez Internet na stronie Empiku (<<<klik>>>) z darmową dostawą do salonów.

wasz-piekny-slub

Zapisz

Zapisz

Share:

3 komentarze

 1. Ula Fabiańska

  Niektórym paniom bym się bała taki prezent dać, bo by się mogło okazać, że wesele zamiast 20, będzie kosztowało 40 tys.

  06 . Paź . 2017
 2. Madzia

  Właśnei niedawno trafiłam na tę książkę Bridelle Style w empiku i koleżanka mnie namówiła, że skoro sama przygotowuję się do ślubu to warto ją kupić i podpatrzyć jakieś inspiracje no i porady. Zakup w 100% trafiony. Książka jest super. Dzięki niej znalazłam motyw przewodni dla swojego ślubu. Cudo!

  30 . Sty . 2017
  • Monika z amozewkolorze

   Cieszę się, że książka się spodobała i na coś przydała. A jaki motyw przewodni wybrałaś?

   30 . Sty . 2017

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *