Pomysł na zimowe weekendy – targi ślubne 2017

targi-slubne-2017

Jeśli razem z narzeczonym (lub narzeczoną) zastanawiacie jak spędzić kilka najbliższych zimowych weekendów i poszukujecie jakiegoś fajnego pomysłu to mam dla Was coś czym możecie wypełnić nie jeden, a kilka takich zimowych weekendów: polecam Wam wybranie się na targi ślubne.

O tym dlaczego warto wziąć w nich udział pisałam Wam jakiś czas temu w tym oto wpisie -> <<<click>>>. Jeśli jeszcze go nie przeczytaliście to zachęcam do nadrobienia zaległości.

Targi ślubne to naprawdę super sprawa. Ci, którzy dopiero co się zaręczyli, a pewnie po ostatnich świętach Bożego Narodzenia i Sylwestrze takich Par przybyło całkiem sporo, mogą podpatrzeć weselne trendy i zapoznać się z branżowymi firmami, ich ofertą i cenami, co przy weselnych kosztach jest na prawdę ważne. Ci, którym bliżej już do nowej życiowej roli, bycia mężem lub żoną, i którzy większość rzeczy ślubno-weselnych mają już zaklepanych, zakupionych lub zamówionych, mają szanse na ostatnie inspiracje lub zarezerwowanie ofert last minute. Natomiast dla firm ślubnych to idealna szansa na podpatrzenie konkurencji.

Listę niektórych targów ślubnych organizowanych w większych miastach znajdziecie poniżej. Oczywiście w całej Polsce jest ich znacznie więcej, często organizowane są również w innych, niż zimowe, miesiącach. Warto więc przez cały rok orientować się co, gdzie i kiedy. A na samym końcu krótka lista targów dla tych czytelników, którzy podobnie jak ja mieszkają we wschodniej części Wielkopolski.

Targi ślubne 2017 w większych miastach:

15 stycznia – VIII Wielka Poznańska Gala Ślubna

15 stycznia – XII Kujawsko-Pomorskie Targi Ślubne w Toruniu

14-15 stycznia – Targi Młodej Pary Kraków

14-15 stycznia – Polska Gala Ślubna – Warszawa

21-22 stycznia – Targi Ślubne WEDDING DAY – Rzeszów

22 stycznia – Dolnośląskie Targi Ślubne – Wrocław

29 stycznia – XI Łódzkie Międzyplanetarne Targi Ślubne

29 stycznia – Targi Młodej Pary Gdańsk

5 luty – Małopolskie Targi Ślubne – Kraków

12 luty – XIV Opolskie Targi Ślubne

Lokalne targi ślubne 2017

Jeśli jesteście z mniejszych miejscowości polecam Wam poszukanie lokalnych targów ślubnych. Na nich dowiecie się między innymi jakie ceny panują w Waszym regionie, gdzie najlepiej zorganizować wesele oraz jakie możliwości mają lokalne pracownie dekoratorskie i kwiaciarnie. Po za tym macie większe prawdopodobieństwo, że wystawiające się firmy mają mniej wypełniony zleceniami kalendarz oraz to, że pracowali już w miejscu, w którym Wy organizujecie swoje przyjęcie, a więc nie będą w żaden sposób zagubieni.

A dla tych wszystkich Par, którzy podobnie jak ja pochodzą ze wschodniej części Wielkopolski, mam listę właśnie takich lokalnych targów ślubnych:

29 stycznia – VII Konińskie Targi Ślubne

5 luty – VII Targi Ślubne Południowej Wielkopolski – Kalisz

12 luty – V Kolska Gala Ślubna

 

 

 

Share:

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *