Świetlny napis LOVE

swiecacy-napis-love

Świecący napis LOVE szturmem wchodzi do polskiej branży ślubnej. Coraz więcej firm dekoratorskich ma go w swojej ofercie i coraz częściej można go spotkać na weselach jako jedna z głównych dekoracji.

Na wiodących portalach ślubnych i weselnych można przeczytać, że żarówkowe LOVE to must have wesel sezonu 2016. Z pewnością ten trend (podobnie jak inne nowości, np. filmowe podziękowania dla rodziców) utrzyma się przez kolejnych kilka sezonów.

Nie powinno to nikogo dziwić, w końcu taki świetlny napis to coś nowego i spektakularnego. Bez wątpienia nadaje uroczystości niepowtarzalny i romantyczny klimat, a przy tym wygląda obłędnie. Zdjęcia z jego udziałem oczarowują i zachwycają.

love 5

Świetlny napis LOVE jest w Polsce stosunkowo nowym odkryciem, przez co możliwości jego zdobycia są mocno ograniczone nie tylko ze względu na małą (jeszcze) ich dostępność na rynku, ale również ze względu na wysoki koszt zakupu. Cena gotowego napisu to kilka tysięcy złoty, stąd też jego kupno nie jest najlepszym pomysłem. Jednak napis LOVE można również wypożyczyć na czas wesela, co jest znacznie tańszym rozwiązaniem. Koszt wynajęcia to kwota rzędu kilkuset złoty.

love 2

 

Jest jeszcze jedna możliwość stania się posiadaczem żarówkowego napisu LOVE – po prostu zrobienie go samemu. Jeśli tylko posiadacie umiejętności i możliwości techniczne oraz ogromne pokłady cierpliwości i czasu to jest to idealne dla Was rozwiązanie.

Napis LOVE prezentowany na zdjęciach został wykonany właśnie metodą DIY (przeze mnie i mojego narzeczonego). Jego wykonanie wymagało od nas dużego zaangażowania i poświęcenia dużej ilości czasu, jednak zarazem przyniosło ogrom satysfakcji i zadowolenia.

love p

 

Na zdjęciach prezentuje się równie ładnie jak te napisy po kilka tysięcy złoty, a kosztował znacznie mniej.

Zaletą świecących napisów jest ich uniwersalność. Idealnie pasują zarówno do wesel w stylu rustykalnym, jak i do tych eleganckich, w stylu glamour. Wykorzystać go można nie tylko jako dekoracja sali weselnej, ale również do oświetlenia terenu wokół niej lub podczas sesji ślubnej. Zawsze będzie wyglądał zjawiskowo i przepięknie.

 

A Wy co sądzicie o takiej dekoracji wesela?

Zapisz

Zapisz

Share:

1 Comment

  1. Świetlny napis LOVE – A może w kolorze

    […] P.S. ze względu na przeniesienie bloga zapraszam tu -> http://amozewkolorzeblog.pl/2016/06/26/swiecacy-napis-love/ […]

    19 . Wrz . 2016

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *